Nou Mandarin XXL Mareste

Mandarin XXL

Mandarinul prefera lumina directa ,  iar o buna expunere la soare favorizeaza inflorirea si dezvoltarea armonioasa a plantei .Udarea se face cand pamantul de la suprafata este putin uscat . Inaltimea mandarinului este de 125 cm si  diametrul ghiveciului 25 cm . 

Mai multe detalii

Acest produs nu mai este in stoc

Comandă telefonic: 0765.336.780

E-mail: contact@design-floral.ro

320 Lei .

Adăugaţi la lista dorinţelor

Ai o intrebare sau doresti o oferta personalizata?

Contacteaza acum echipa noastra!

Informatii

Este nevoie de o feritilizare corecta pentru ca planta sa prospere , sa se dezvolte si in final sa produca fructe . In perioada de crestere mai- septembrie , se va fertiliza saptamanal. Pentru restul anului fiind suficienta o singura fertilizare pe luna . Se recomanda tunderea ori de cate ori planta incepe sa isi piarda forma originala, astfel se va stimula o crestere stufoasa . 

Info utile

Info livrare:

Plantele decorative se masoara cu tot cu ghiveci.

Pentru a va bucura din plin de standardele noastre de calitate si prospetime, aranjamentele pentru evenimente ( nuntă sau botez) se ridică doar din florariile noastre.
Serviciul Livrare in Bucuresti este disponibil doar in Bucuresti, comenzile se vor livra in 48 de ore prin curieri propri.

Info evenimente:

Pentru un plus de siguranta, folosim doar lumanari groase, de calitate superioara!
Lumanari de nunta lungi h 120 cm diametru 4.8 cm    Lumanari de botez h 70 cm diametru 4 cm     Lumanari scurte de nunta sau botez h 40 cm diametru 7.5 cm
Iti plac aranjamentele noastre, insa iti doresti cateva modificari?
Ia legatura cu echipa noastra pentru a-ti vedea visul implinit!

Recenzii

Scrie o recenzie

Mandarin XXL

Mandarin XXL

Mandarinul prefera lumina directa ,  iar o buna expunere la soare favorizeaza inflorirea si dezvoltarea armonioasa a plantei .Udarea se face cand pamantul de la suprafata este putin uscat . Inaltimea mandarinului este de 125 cm si  diametrul ghiveciului 25 cm . 

30 alte produse în aceeași categorie: