Nou Lamai pe arcada Mareste

Lamai pe arcada

Lamaiul poate fi crescut in casa, iar frumusetea lui ca planta de apartament este un cuceritoare . Este o specie iubitoare de lumina si caldura . Inaltimea plantei este de aprox 60 cm iar diametrul ghiveciului de 19 cm . 

Mai multe detalii

Acest produs nu mai este in stoc

Comandă telefonic: 0765.336.780

E-mail: contact@design-floral.ro

250 Lei .

Adăugaţi la lista dorinţelor

Ai o intrebare sau doresti o oferta personalizata?

Contacteaza acum echipa noastra!

Informatii

Substratul trebuie mentinut in permanenta reavan , udatul se va face dimineata sau seara ( in perioada calduroasa din an ) . Daca iarna plantele de lamai vor fi mentinute la temeraturi de 16 Grade , aceastea nu vor intra in repaus si se  uda mai des , o data la 4 zile. Fertilizarea  se face cu ingrasaminte speciale pentru citrice . In intervalul mai-octombrie saptamanal,  lunar in restul anului . 

Info utile

Info livrare:

Plantele decorative se masoara cu tot cu ghiveci.

Pentru a va bucura din plin de standardele noastre de calitate si prospetime, aranjamentele pentru evenimente ( nuntă sau botez) se ridică doar din florariile noastre.
Serviciul Livrare in Bucuresti este disponibil doar in Bucuresti, comenzile se vor livra in 48 de ore prin curieri propri.

Info evenimente:

Pentru un plus de siguranta, folosim doar lumanari groase, de calitate superioara!
Lumanari de nunta lungi h 120 cm diametru 4.8 cm    Lumanari de botez h 70 cm diametru 4 cm     Lumanari scurte de nunta sau botez h 40 cm diametru 7.5 cm
Iti plac aranjamentele noastre, insa iti doresti cateva modificari?
Ia legatura cu echipa noastra pentru a-ti vedea visul implinit!

Recenzii

Scrie o recenzie

Lamai pe arcada

Lamai pe arcada

Lamaiul poate fi crescut in casa, iar frumusetea lui ca planta de apartament este un cuceritoare . Este o specie iubitoare de lumina si caldura . Inaltimea plantei este de aprox 60 cm iar diametrul ghiveciului de 19 cm . 

30 alte produse în aceeași categorie: