Terariu " Summer Time "

TST

Terariu creat in vas de sticla hexagonal cu deschidere laterala. " Summer Time " este un terariu tematic de vara care ne duce cu gandul la cele mai exotice destinatii. Alternarea elementelor marine precum scoicile si aricii de mare cu lemnul si stancile naturale ne duc cu gandul la cele mai exotice peisaje.

Mai multe detalii

Acest produs nu mai este in stoc

Comandă telefonic: 0765.336.780

E-mail: contact@design-floral.ro

319 Lei .

Adăugaţi la lista dorinţelor

Ai o intrebare sau doresti o oferta personalizata?

Contacteaza acum echipa noastra!

Informatii

Dimensiuni terariu: 40x30 cm

Plante incluse in terariu: 9 PLANTE AERIENE TILLANDSIA

Ingrijirea plantelor din terariu:

Plantele din terariu sunt special selectate pentru a rezista fara probleme in microclimatul format.

Acestea necesita un loc luminos dar ferit de razele soarelui arzator. Udarea se face prin pulverizarea cu apa (sau cu spray-ul special) saptamanal sau de 2 ori pe saptamana (in coditii de caldura ridicata).

Info utile

Info evenimente:

Pentru un plus de siguranta, folosim doar lumanari groase, de calitate superioara!
Lumanari de nunta lungi h 120 cm diametru 4.8 cm    Lumanari de botez h 70 cm diametru 4 cm     Lumanari scurte de nunta sau botez h 40 cm diametru 7.5 cm
Iti plac aranjamentele noastre, insa iti doresti cateva modificari?
Ia legatura cu echipa noastra pentru a-ti vedea visul implinit!

Info livrare:

Pentru a va bucura din plin de standardele noastre de calitate si prospetime, aranjamentele pentru evenimente ( nuntă sau botez) se ridică doar din florariile noastre.

Recenzii

Scrie o recenzie

Terariu " Summer Time "

Terariu " Summer Time "

Terariu creat in vas de sticla hexagonal cu deschidere laterala. " Summer Time " este un terariu tematic de vara care ne duce cu gandul la cele mai exotice destinatii. Alternarea elementelor marine precum scoicile si aricii de mare cu lemnul si stancile naturale ne duc cu gandul la cele mai exotice peisaje.

30 alte produse în aceeași categorie: